Про ресторан

«Папа Повар» - це сучасний сімейний ресторан, де кожен може підібрати страви на свій смак. Концепція і страви "Папи Повар" розроблені командою сім'ї ресторанів Діми Борисова, яка передала свою улюблену справу, весь свій професіоналізм і душу новій команді. А нова команда продовжує примножувати здобуті знання і втілювати в життя ідеї нових смаків. Атмосфера ресторану наповнена енергетикою сімейних цінностей і неспішного затишного відпочинку. Інтер'єр оформлений декоративною штукатуркою і деревом у тендітніх тонах. Наш Папа любить всіх своїх гостей і буде радий прийняти їх для ділового сніданку, сімейного обіду, романтичної вечері або торжества.

Про кухню

В основі концепції - страви авторської кухні, яка здатна задовольнити побажання будь-якого гостя. Головна особливість - в деталях, в незвичайних комбінаціях смаків і текстур. Наприклад, форшмак подають з яйцем-пашот і тостами. Тут готують брускети з ростбіфом і маринованою гливою і брускети з оселедцем. Класичний «Олів'є» “Папа” готує з рецептів, які ми смакуємо вже багато років і цей смак нам нагадує гарні моменти свят з нашого життя , а мідії подають з трьома соусами на вибір, що дає змогу обрати саме те, що до смаку кожному . Для любителів м'яса “Папа” готує томлену в молоці баранину і кілька видів стейків на різний смак. Є можливість подорожувати по Азії разом з супом Том-ям та воками від “Папи” а по Італії з піцою, різотто та пастами, які готують за традиційними рецептами.

Про бар

Наш “Папа” любить вина. Перевагу віддає класичній Італії, Франції, Аргентині та Молдові. “Папа” порадить вино до кожної страви, з яким Ви отримаєте максимальне задоволення до останнього шматочка. І звичайно, “Папа” не оминає своєю увагою міцні напої, коктейлі і пам'ятає про дітей, коли готує натуральні лимонади.

Loading